Forum Najlepsze Strona Główna
»
Piłka Światowa
Napisz odpowiedź
Użytkownik
Temat
Treść wiadomości
Emotikony
Więcej Ikon
Kolor:
Domyślny
Ciemnoczerwony
Czerwony
Pomarańćzowy
Brązowy
Żółty
Zielony
Oliwkowy
Błękitny
Niebieski
Ciemnoniebieski
Purpurowy
Fioletowy
Biały
Czarny
Rozmiar:
Minimalny
Mały
Normalny
Duży
Ogromny
Zamknij Tagi
Opcje
HTML:
NIE
BBCode
:
TAK
Uśmieszki:
TAK
Wyłącz BBCode w tym poście
Wyłącz Uśmieszki w tym poście
Kod potwierdzający: *
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Skocz do:
Wybierz forum
FAQ
----------------
Regulamin
Piłka nożna
----------------
Piłka Światowa
Piłka podwórkowa
Piłka polska
Troche o muzyce...
----------------
Muzyka ogólnie
Szkoły :/
----------------
LO
ZSP
Różności
----------------
Hyde Park
Hooligans :P
Grodzisk Wlkp
Przegląd tematu
Autor
Wiadomość
Juukla
Wysłany: Sob 8:14, 22 Mar 2014
Temat postu: best_bra bardzo Ĺadny stanik, tylko gwarantujÄ, Ĺźe byĹ s
pzdr.
adwokat kraków
co do wymiotow to pewnie dostaniesz leki przeciw wymiotne ja takie dostalam i po narkozie zero nawet mdlosci wiec tym naprawde sie niemartw .
Podemna mieszka pakistanka ....
piersi mi nie rosna od 15 roku zycia a mam juz 20 i niewiem dlaczego sie troche powiekszyly!
http://www.portret-ze-zdjecia.webs.com
PS.
WITAM
A masz grudki, asymetriÄ?
Do konbietki ,ktora bierze tabletki antykoncepcyjne:
ja tam w kaĹźdym razieĹźyczÄ jej by wrĂłciĹa do dawnej sylwetki bo jestem fankÄ jej urody
ogloszenia towarzyskie
???
Powodzenia wszystkim w glodowkach, nie lekcewazcie przygotowania, to naprawde ulatwia. jelito cienkie, jelito grube i odbytnicaostatnia czÄĹÄ jelita. matko!!! Pozdro! Pani Ania poradziĹa sobie znakomicie ( wizyta wczoraj), ze ĹciÄcia tez jestem zadowolona ( mam wĹosy pĂłĹdĹugie- prosiĹam o delikatne Ĺcieniowanie).
seks ogłoszenia
wrrr . Z alkoholem jest ten problem Ĺźe jesli chesz spaliÄ tĹuszcz to nie moĹźesz piÄ ani grama alkoholu, bo alkohol zabiera moĹźliwoĹÄ spalania tĹuszczu. Waga idzie bardzo powoli w dĂłĹ, ale moĹźe to dlatego, Ĺźe w sumie nie mam nadwagi. Hahahahah, dobre dobre. ZASKOCZ PANNÄ MĹODÄ - zrĂłb jej bieg po mieĹcie, egzamin na ĹźonÄ; poraĹźka Ciemne pieczywko, do tego jakiĹ serek np.
cyt.'moge zapisac bo jest taka potrzeba ale swojej Ĺźonie bym tego nie zaaplikowaĹ,DECYZJA NALEĹťY DO PANI,jak Pani nie da rady bez tabletek prosze do mnie wrĂłciÄ.Zaleca zioĹowe(np.z czerwonej koniczyny i inne ),ktora moĹźesz zbierac na ĹÄ ce i parzyÄ.
WycisnÄ c sok z 3 cebul do sĹoika,dodac ĹyĹźeczkÄ soku z cytryny,do tego 2-3 Ĺyzki olejku rycynowego,wymieszac potrzÄ sajÄ c sĹoikiem.NaĹozyc na wĹosy ,mocno wcierajÄ c w skĂłrÄ gĹowy i na 2 godziny pod czepek foliowy.Potem spĹukac i umyÄ wĹosy szamponem-najlepiej zioĹowym-pokrzywowym .PowtarzaÄ co tydzieĹ .
Powiedz Mi Kochana czy wizualnie naprawde widac ze sie chudnie ?
Tak na marginesie.
Oczyszczanie jelit jest konieczne, tzn.
Pozdrawiam
DO:
Mam nadziejÄ ,Ĺźe wszystko Ĺadnie mi siÄ wygoi
Solaris phpBB theme/template by Jakob Persson
Copyright © Jakob Persson 2003
fora.pl
- załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by
phpBB
© 2001, 2002 phpBB Group
Regulamin